Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nawalanka, Paradox Cafe 23 październik 2008

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 12:08 pm    Temat postu: Nawalanka, Paradox Cafe 23 październik 2008 Odpowiedz z cytatem

To spotkanie miało odbyć się najpierw w ubiegły weekend, później w następny wtorek a ostatecznie udało się dopiero wczoraj, w czwartek. Mało tego, trafiliśmy na przeszkadzajke w postaci promocji jakiś nowych książek o smokach i musieliśmy uciekać do ogródka gdzie zimno i nikotyna zabija resztki szarych komórek, ale nie o tym...

Gracze:
Anubis - talia pod tytułem "zaskoczenie miesiąca", czy ktoś z Was grał/widział na stole Diuka Raufta (R-kowy przywódca Rastów) ? Wojownicy to kombinacja jazdy (kozacy i byki) oraz piechoty (komendanci i szturmowcy)
Tor22 - Josef Gabriel i talia oparta na konikach, praktycznie taka sama jaka gral na turnieju, duzo zaliczek, cen wojny i innych wrednych kart
Decado - wariacja trzech przynależności, templarsi (bestale i żandarmi), legion (gommory i razydzi) i bractwo (crenshaw, mitch i indygo), przywódca Montagne czyli duzo zlota bo opieralem sie na Nadejsciu Valpurgiusa i Pismach Inkwizytora (a te jak wiadomo mało nie kosztują)

Zaczynał Anubis, który już na początku trafił stajnie. Ja skorzystałem z daru losu i sięgnąłem po kolejną siódemkę kart. Po swojej turze miałem już na stole dwie kopalnie i nadejście valpurgiusa Smile Tor22 przez kilka najbliższych tur modlił się o stajnie. W okolicach 3 czy 4 tury byłem gotów zakończyć grę, 3 gommory w ataku i kilka dopalaczy plus czyste bramki. Anubis zakończył moje sny o potędze i rzucił plagę.
W chwilę później Tor22 dorwał się do stajni i wystawił kilka koników. Gnębił nas tura po turze bo wojów mieliśmy jak na lekarstwo. Raz ja ratowałem nasze krainy raz Anubis. W tym czasie zostałem też dwa razy pod rząd ograbiony ze złota i dostałem zaliczkę Evil or Very Mad Kiblowałem 3 tury czekając na bilans jak na zbawienie. Anubis rozbudował swoją krainę ale nadal wojów miał jak na lekarstwo. Jednak to właśnie on zdobył pierwsze PZ a dokładniej 1 PZ Very Happy na moim polu minowym.
Kilka tur później Tor szalał konikami. Przemyślał mojego zdrajcę i pojechał mi kopalnię. Cały czas musiałem borykać się z Cenami Wojny, które Tor z uporem mi wlepiał. Gdyby nie Dobrobyty i Wyrzeczenia mogłoby być bardzo kiepsko. Zaliczki natomiast dostawał cały czas Anubis, dwie pierwsze nawet przemyślał. Jego rasputini zrobili się groźniejsi kiedy wyłożył obóz szkoleniowy i zdobył znacznik. W tym czasie mieliśmy już bardzo duże krainy i mnóstwo złota. Tor miał najwięcej złociszy, dwie Eureki przy komplecie kopalni i złóż minerałów to niezły zastrzyk gotówki. Dzięki temu co turę dobierał 3 karty i szybko przewinęła mu się talia. W chwilę później rzuciłem na niego utratę potencjału. Nie powiem miałem szczęście, anihilowałem potencjał, zdrację, utratę potencjału i konika. Resztę zostawiłem żeby miał sie czym bronić bo Anubis wystawiał coraz więcej rasputinów. Kolejne tury to była istna ruletka i totalna rzeźnia. Wszyscy mieliśmy dużo wojów na stole. Tor miał chyba z 6 koników. Anubis trochę jazdy i piechoty. Ja miałem wyspiarzy i dużo żandarmów. Szykowała się niezła rzeźnia, skończyły się przeszkadzajki, talie się przewinęły. Tor szalał sześcioma konikami, powstrzymałem go czasem pokoju. Zapomniał, że to działa tylko na ataki i nie najechał krainy Anubisa czym wprawił nas w zdumienie bo ciężko byłoby go powstrzymać i pewnie byłby koniec gry. Jego błąd starał się wykorzystać Anubis, który wystawił szereg wojowników i zaczął najeżdżać. Ja obroniłem się Centrum Obrony, Tor rzucał intrygi. Ostatecznie Anubis urwał ziemię orną ale został z gołą ręką. Kiedy przyszła moja tura rzuciłem wszystkich do ataku i zdobyłem komplet PZów.

Anubis: 10, Tor22: 10, Decado: 50

_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 12:37 pm    Temat postu: Re: Nawalanka, Paradox Cafe 23 październik 2008 Odpowiedz z cytatem

decado napisał:

Anubis - talia pod tytułem "zaskoczenie miesiąca", czy ktoś z Was grał/widział na stole Diuka Raufta (R-kowy przywódca Rastów) ? Wojownicy to kombinacja jazdy (kozacy i byki) oraz piechoty (komendanci i szturmowcy)


no tak się składa, że ja kiedyś czymś takim z Anubisem wygrałem Smile tutaj link do relacji

Fajna gierka Wam wyszła Smile nie ma to jak konkretne tłuczonko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szacun Wicu Very Happy

Szczerze mówiąc widziałem Diuka po raz pierwszy w grze. Anubis specjalnie trzymał go koszulką do góry aż do rozpoczęcia by zobaczyć naszą reakcję (byłem przekonany, że to będzie Marcus!).
Co więcej uznał, że tą talią i tak żadnych punktów nie zdobędzie. Trzeba było widzieć jego radość kiedy udało mu się zniszczyć pole minowe za 1 PZ i były to pierwsze PZ w naszej grze Very Happy

_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wyobrażam sobie jego radość Smile talia nie jest łatwa do gry, bo ciężkawo wchodzi, no ale powalczyć zawsze można Smile jednak ja nie mam tyle zapału, żeby nad nią siedzieć i kombinować co by tu ulepszyć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum