Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Nefaryta) vs Dungal(Hrabina)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 11:35 am    Temat postu: Wicu (Nefaryta) vs Dungal(Hrabina) Odpowiedz z cytatem

Zagrałem partyjkę z Dungalem, on testował talię na Hrabinie, ja na Nefarycie. Gra była szybka i ostra, moja talia spisała się bardzo dobrze, legion oparty był na zasadzie, którą uskuteczniałem przy rzeźnikach Templariuszy czyli zero miejsc, samo wojo i intrygi. Dungal raz mnie najechał, ale zamiast punktów zabrał złoto, wcale mu się nie dziwię, bo liczył, że nie wyżywię armii, na szczęście zostawiłem sobie na ręce jedną kartę po mojej turze, a mianowicie ukryte bogactwo więc jego plan się nie powiódł. Mimo tego, że w ostatniej turze wyłożył 2 blitztanki, to na niewiele się to zdało, 3 gomorów i razyda załatwiło sprawę, wcześniej miałem nastukane 49 punktów, z czego 39 wpadło w jednej turze, więc zwycięstwa nie oddałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurka jak ja dawno tu bylel.. a jeszcze dawniej gralem :/ oj pogralbym sobie ale nie bardzo mam czas na to. A na dodatek w poblizu mnie nie ma nikogo kto by gral a na ccg jakos ostatnio nie chce mi sie wlazic :/
Sam bym chetnie przetestowal jakies nowe talie i pomysly... no coz moze jeszcze uda sie zagrac Smile a tym czasem zycze dalszych udanych rozgrywek. Nie tylko graczom tego pojedynku ale wszystkim Smile
pozdro

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co dobre zawsze wraca Jeremiasz Smile Teraz od kiedy z Wicu i ja jesteśmy w 3mieście, masz z kim grać.
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum