Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lackey po polsku z Genesis

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 9:39 am    Temat postu: Lackey po polsku z Genesis Odpowiedz z cytatem

Na mojej stronie zamieściłem nowa wersję Lackey z pluginem DE, który jest całkowicie spolszczony oraz zawiera Genesis opracowane przez Jeremiasza (chyba). Chyba, bo nie jestem za bardzo w temacie Genesis, a nie ja opracowywałem to wydanie pluginu. Zrobił to Andrzej Owsiejczuk kilka miesięcy temu! Chwała mu za to i cześć!
www.darkeden.priv.pl/lackeyccg_genesis_pl.rar
Zapraszam do pobierania i zabawy z Genesis.
Zapewne trzeba będzie zaktualizować wersję Lackey. Po rozpakowaniu tej paczki uruchomcie najpierw LackeyCCGUpdater, który ściągnie najnowszą wersję programu. Dopiero wtedy będzie się można podłączyć do serwera.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum