Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MEGA RZEŹNIA- moja największa bitwa w Warzone, Coming Soon!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 11:18 pm    Temat postu: MEGA RZEŹNIA- moja największa bitwa w Warzone, Coming Soon! Odpowiedz z cytatem

Za nieco ponad tydzień rozegra się największa bitwa w Warzone w jaką do tej pory grałem, i kto wie czy nie jedyna na taką skalę!
Przygotowuję się do niej od długiego czasu, zakupiłem sporo figurek, skonwertowałem część i pomalowałem. W końcu klika dni temu brat przyjechał i zagramy Very Happy
Imperial vs Cybertronic. 50 figurek po każdej stronie- razem 100 figsów Exclamation
Kto grał w Warzone wie ile to jest na tą grę- nie zmieszczą się na największym stole, musimy grać na podłodze w salonie. Na pewno zrobimy konkretną makietę, chcemy także zrobić sporo fotek, a nawet film jak poruszają się jednostki Smile
Już niedługo relacja z tej Mega Bitwy- na razie zapowiedź.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadałoby wyjaśnić ten temat.. Bracki przyjechał, ale zdążyliśmy tylko pomalować całą jego armię i część mojej, za brakło czasu - woleliśmy byczyć się na plaży Smile
Armia robi wrażenie, jest mnóstwo konwersji, postaram się wrzucić fotki. Odłożyliśmy grę na najbliższą Gwiazdkę.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum