Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stawik (Sand) vs. VenomPlug (Heretyk)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 7:43 am    Temat postu: Stawik (Sand) vs. VenomPlug (Heretyk) Odpowiedz z cytatem

Zagrałem z VenomPlugiem. On wziął Heretyka i coś bardzo podobnego do mojej Brzytwy, ja sięgnąłem po Sanda i koniki. VenomPlug się przyznał, że ostatnio grał w DE gdzieś w 2000. Ale talię miał niegłupią i generalnie faz nie robił (w odróżnieniu ode mnie).
Zaczął od Razydy i Kopalni, ja od Stajni i 2 Ciężkich. Jeden chciał zlikwidować Razydę, przeszkodziła mu Straszliwa ulewa. VenomPlug przeskipał swoją turę. Ja dołożyłem jeszcze 2 koniki. Dostałem Pacyfistę na najazd. Ciężki ponownie strał się z Razydą, padło z 5 intryg i w końcu zdechł.
VenomPlug postawił dla odmiany dwóch Razydów na bramce. Nic więcej nie zrobił. Ja w Krainie miałem tylko Stajnię i Złoże rudy i nie stykało mi nawet na wyżywienie dotychczasowych koni. Na szczęście VenomPlug do tej pory się dorobił, a ja dobrałem Sztuczkę. Znowu dostałem Pacyfiarza. Starłem się z Razydą. Remis, a ja głupi rzucam Czas pokoju... Zaraz potem VenomPlug też walnął strzała, bo do ataku posłał dwóch ludzi, a zapomniał chyba o tym Czasie. Tak czy owak nic nie zdziałał.
Zbudowałem sobie Stajnię, wystawiłem drugi Dobrobyt i 3 nowe konie. Rzuciłem się do ataku. Jeden Razyda załatwił mi Potencjałem Ciężkiego, drugi Przewagą zwykłego. Ostatnie dwa konie najechały Kopalnię i zdradził Ciężki. Na bramie zostało mi dwóch Zwiadowców.
VenomPlug do ataku wystawił Gommora, Pretora i Razydę, rozmontował mi bramkę z łatwością. W najeździe naciął się na Skupienie. W ręce została mi tylko Plaga, a na planszy żadnych wojów.
Doszły mi 3 koniki w tym 2 Zwiadowców. Nie cackałem się, do ataku poszli. Kawalerzysta zdjął Razydę, ale zdrajca się stawiał, chciał mi Zwiadowców Berkiem załatwić. Przesunąłem go Zmianką i mogłem najeżdżać. Przeciwnikowi zostały ze 2 karty, w tym Przewaga. W 3 koniki rozjechałem bez problemu Kopalnię. Piąta tura, pierwsze PyZy.
VenomPlug poszedł całą piątką wojów na atak. Pacyfistą obroniłem się przed najazdami. On rzucił Straszliwą, żeby w ataku nie polec. Dopiero przy czytaniu logu skapnąłem się, że doszło do sporego oszukaństwa. On od razu Straszliwą anihilował, a ja miałem jakieś spięcie w mózgu i myślałem, że działa ona do mojej tury. No i w mojej turze potraktowałem go Utratą (miał prawie samych wojów na ręku), Poszukałem konika i najechałem mu 3 miejsca. No i oprócz tego całą armię mu zlikwidowałem.
Przeciwnikowi został sam wódz i się poddał. Było 35:0. A wszystko przez to, że nie zostawił karty na planszy...
Z drugiej strony dobrze, że skończyliśmy, bo żona miała już ochotę mnie zamordować, klikanie jej spać nie dawało.
Po odkryciu oszukaństwa czuję niedosyt, a tak fajnie se wczoraj wygrałem Sad

VenomPlug jest bardzo wymagającym przeciwnikiem, radzę dobrze, strzeżcie się go!

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum