Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ikar (Montagne) vs. Bizioo (Jonah Sand)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizioo
Rekrut


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 42

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 10:45 pm    Temat postu: ikar (Montagne) vs. Bizioo (Jonah Sand) Odpowiedz z cytatem

ikar, jako że najbardziej lubi Templariuszy, postanowił zagrać ich czołowym reprezentantem, czyli Montagnem. Ja tym razem wybrałem kawalerię pod wodzą "Piaska" Very Happy
Partyjkę rozpoczął ikar od wybudowania Ziemi ornej i Kopalni oraz zwerbowania Legionistów - 3 na oddział, 1 na pogranicze. Ja z kolei wystawiłem się ze Stajniami, Ziemią orną i Ciężkim na pograniczu. Osada przeciwnika rozrosła sie o kolejną Kopalnię. Nowo zwerbowani Żandarm i Żołnierz Hordy wzmocnili bramkę. Doszła mi Kopalnia. ikar w swojej turze zagrał 'aż' Czas pokoju (domyślam się, że jedynie profilaktycznie). U mnie znowu wieje nudą Very Happy - Zwiadowca na bramkę. ikar wybudował Fabrykę i Magazyn z zaopatrzeniem. No, w końcu coś się zaczęło dziać (na szczęście w mojej turze Razz). Wystawiłem Kawalerzystę, wszystkie konie pogalopowały na oddział, rozprawiłem się z bramką przeciwnika i skutecznie najechałem Fabrykę. W międzyczasie padło Cięcie, ale padł też Przemyśl Smile ikar wystawił Złoże rudy, wespół z Centurionem. Całość okrasił Czasem pokoju Smile Do chłopaków na oddziale dołączyłem Ciężkiego, zarzuciłem Śmierć z obłoków i pojechałem Ziemię orną i Magazyn z zaopatrzeniem. Przeciwnik w swojej turze wybudował Kopalnię i Złoże rudy, jego oddział zasilił Żandarm. U mnie na oddziale pojawił się kolejny Scout i dzięki tym 5 Wspaniałym zdobyłem punkty na Kopalni i Złożu rudy ikara.

Wynik ostateczny: 6 tur, 0:50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy to było przed czy po tym jak ja z nim grałem? Zarzekał się, że wyrzuci ekwipunek z talii, a tu Fabryka, Magazyn z zaopatrzeniem...
Bizioo, zapisz to sobie, Magazyn w grze! Ja tam takich cudów w życiu nie widziałem...

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bizioo
Rekrut


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 42

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z ustaleniami pyknęliśmy typową partię, nie żaden trening i też mnie zaskoczyła obecność tych miejsc w grze, zwłaszcza Magazynu Smile Fabryka mogłaby i być, jak by ikar na bardzo upartego chciał pograć Piechotą Morską Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum