Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bizioo (Abdul) vs. ikar (Verage)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizioo
Rekrut


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 42

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 11:14 pm    Temat postu: Bizioo (Abdul) vs. ikar (Verage) Odpowiedz z cytatem

Tym razem zdecydowałem się na jazdę Hordy (nie muszę chyba dodawać, jakiego przywódcę przy takim układzie wybrałem Razz). ikar zagrał Templarami - co by nie lecieć sztampą - na Verage'u.
Zacząłem od zwerbowania na pogranicze Uroxa i dostawienia wodzowi kolegów w postaci Rzeźni i Centrum dowodzenia. Na koniec tury uraczyłem przeciwnika Ograbieniem. ikar zmuszony był swoją turę przeklikać Very Happy Na pogranicze doszedł mi Woł i Dżihad, Urox zaś po chwili został przerobiony na kontener parówek. Przeciwnik przeklikał już drugą turę z rzędu (wnioskuję, że karty mu po prostu nie doszły, bo kasę miał). Świeżo nabyty Dwuróg i Wół poszli od razu na oddział, ich szeregi zasilił Dżihad z pogranicza. Pierwsze PZty. ikar wybudował Fabrykę i Złoże rudy, ja zaś Ziemię orną. Na oddział doszedł kolejny Wół i Dwuróg. 'stary' Dwuróg zasilił szeregi wyrobów mięsnych. Miejsca przeciwnika zdobyte. ikar wystawił na pogranicze Centuriona i Zołnierza. Na mojej bramce pojawił Urox, Wół powędrował na oddział, a Dwuróg do przemiału. Woły najechały.. właściwie naleciały przywódce.

Wynik końcowy: 5 tur, 50:0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum