Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bizioo(Abdul) vs blitzkrieg(Montagne) vs QuantumSoul (Jonah)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizioo
Rekrut


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 42

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 2:14 am    Temat postu: Bizioo(Abdul) vs blitzkrieg(Montagne) vs QuantumSoul (Jonah) Odpowiedz z cytatem

Pierwsza trójeczka w realu, o której wspominam, mimo że w ostatnim czasie kilka miało miejsce. Niestety relacja zostanie streszczona do paru zdań, bo bardzo mało pamiętam.
Tym razem zdecydowałem się na jazdę Hordy (ostatnio dosyć często się na nią decyduję Very Happy; jedynie Legionem nie mogę pogrywać, ale w sumie nie żałuję Razz). Blitzkrieg mając do wybory Rasputinów, Templariuszy i Legion, wybiera Templarów. Kumpel QuantumSoul niezmiennie - jazda Triady Smile

Pamiętam, że batalię zacząłem ja wystawiając 2 jezdnych i dołączając, a właściwie próbując dołączyć do swojego przywódcy Konsekwencje. Dlatego próbując, ponieważ blitzkrieg mi je natychmiast przemyślał. Pomyślałem: "Hmm.. Aż tak mu zależy, żebym ich nie miał? No nic, whatever.." 2 tury później dowiedziałem się, dlaczego tak mu zależało, ponieważ uraczył mnie Melancholią Very Happy "Kaplica! Po grze! Przynajmniej z mojej strony. Zaraz mi się łapa zapcha wojami i po ptokach :/", zwłaszcza że przypomniałem sobie, że przez zapomnienie jedyną kartą wyrzekającą w moim decku były utracone w pierwszej turze Konsekwencje. "No nic" - myślę sobie - "trza się wziąć w garść i nie rozczulać nad sobą. Są intrygi, bronimy się!" Very Happy Na szczęście przez 2 tury nie doszedł żaden wojownik, jedynie miejsca (głównie) i intrygi. W końcu wybawienie - wpada Odzysk, jednocześnie Poszukiwanie. Rzucam Poszukiwanie, nie ma reakcji ze strony graczy (czekałem na odpowiedź blitzkriega zwłaszcza Smile), wyciągam profilaktycznie Przemyśla (mimo że drugiego mam ręcę). Odzysk. Nerwówka.. Brak reakcji ze strony graczy (zwłaszcza blitzkriega Very Happy). Uff.. Konsekwecje wracają do gry, a Melancholia dzięki Kons anihilowana Smile W tej samej turze wojowie na stół i zabawa zaczyna się od nowa, hehe :] I live, dickheads!! Razz Nie ukrywam, że w międzyczasie QuantumSoul pojechał nas na 38 PZtów (w końcu skończyły mi się powstrzymywajki w danym momencie). Zażartowałem mówiąc, że teraz tylko Centrum dowodzenia i wygrał. Po chwili zaś dociągam owe Centrum Very Happy Ale nie oddałem, oj nie. Mnie po zmartwychwstaniu udalo się zdobyć PZtów aż 10 (?). Blitzkrieg z kolei, nie mogąc przebić się przez moją bramkę, pozdobywał 39 punktów na Stajniach Quantum'a Very Happy Niedługo po tym QuantumSoul zdobył jakąś mała ilość punktów, nie pamiętam tylko czy na blitzkriegowym Polu minowym, Złożu rudy czy też czyjejś Ziemi ornej. Wynik do tej pory 10(?):39:44(46?). W końcu ja ruszyłem z ofensywą, stawiając wszystko na jedną kartę. Uzbrojony w 2 Szarże, 2 Przemyśle i Straszliwą ulewę (albo Skupienie, dokładnie nie pamiętam), przerzuciłem wojów (było ich z 7) na oddział i ruszyłem do natarcia. Tylko raz napotkałem na opór ze strony kumpli (Przemyśl się przydał). Najpierw jeden Urox na Szarży coś pojechał, potem drugi na Szarży coś pojechał, dzieła zniszczenia dopełniły 2 grupki złożone z pozostałych najeźdźców Smile

Wynik ostateczny: 50:39:44(46?)

Przyznaję, że rozgrywka naprawdę mi się podobała, ponieważ była bardzo zacięta (widać to po ilości PZtów) i pełna niewiadomych. A już największą niewiadomą był mój sens gry po tej Melancholii i utracie Konsekwencji Smile Ale jak się okazało, nie wolno nigdy wątpić Very Happy Bardzo podobało mi się to zwycięstwo rzutem na taśmę. Tymbardziej cieszy, ponieważ nie dość, że udało mi się podnieść z takiego kryzysu, to jeszcze wygrałem mając pierwotnie na koncie zaledwie "dyszkę", podczas gdy kumple byli o jedno miejsce od wygranej.

W najbliższym tygodniu nie wykluczamy kolejnej trójeczki. I kolejnych emocji Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezła bitwa Smile nigdy nie wątp w walkę do samego końca Smile u nas też szykuje się 3 na żywo, bo przyjechał brat Dungala więc będzie się działo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas też się szykuje! :tongue: He, he, he! :ble:

Na potrzeby rankingowe przyjmę, że QuantumSoul pojechał Ziemię orną ( wyjdzie 47 PZ), a niech ma Wink

Trójeczki, to jest to, co kochamy najbardzo.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj pogral bym sobie w realu... Wicu kiedy gracie?? kurcze pojechal bym tam do was ale teraz nie mam kiedy... :/
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję zaciętej trójeczki- prawdziwy miodzio Smile

Wicu- wpadaj po Piątku na real z moim brackim.

Jeremiasz- tak jak ustaliliśmy, w weekend po najbliższym wpadasz Templarsami do Lęborka (naszej Osady Laughing ) i robimy rzeźnię na maxa. Dzwoniłem do Bleza, naszego nowicjusza, i powiedział, że jak nic mu nie wypadnie to przyjedzie, więc zgrajcie się i będzie 4 Exclamation (hmm może jako pierwsi rozegramy epika, co? Twisted Evil )

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum