Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Robotron (Montagne) vs. Bizioo (Jonah Sand)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Bizioo
Rekrut


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 42

PostWysÅ‚any: PiÄ… Cze 22, 2007 1:11 am    Temat postu: Robotron (Montagne) vs. Bizioo (Jonah Sand) Odpowiedz z cytatem

Rozgrywkę rozpoczął Robotron od zaaplikowania sobie Ukrytych bogactw, mi Ceny wojny, wybudowania Mennicy i Złoża rudy. Na zakończenie jego tury postanowiłem wyrzec to ustrojstwo, napotkałem jednak na opór w postaci Przemyśla. Na szczęście i ja byłem zaopatrzony w tę kartę, więc Cena poszła się je... To znaczy.. zniknęła na stosie kart odrzuconych Very Happy Moja krainę zasiliły Centrum dowodzenia i Kopalnia. Przeciwnik wzniósł Skarbiec i Ziemię orną, pojawili się też pierwsi wojowie - Zołnierz Hordy i Żandarm na pograniczu. Stajnie niestety nie dochodziły, a na ręce kawaleria się kisiła :/ Nawet Poszukiwania.. No cóż, wystawiłem tylko kolejną Ziemię orną. Robotron zaraz po dociągnięciu wypalił z Freshem. Po chwili pomyślałem: "Hmm, deja vu?" widząc jak dodaje sobie 5GD dzięki Ukrytym, mnie zaś aplikuje Cenę wojny Very Happy Dzięki Zacznijmy w końcu doszły mi Stajnie, które niezwłocznie wybudowałem, dorzuciłem jeszcze Skarbiec, na pograniczu pojawił się Zwiadowca. Przeciwnik zwerbował Bestala i przeniósł Żandarma na oddział. Scout i osada uratowane dzięki Pacyfiście, którego Robotron nota bene usiłował przemyśleć. W swojej turze osadę zasiliłem kolejną Ziemią orną, zaś skromne wojsko Kawalerzystą i jeszcze jednym Zwiadowcą. W najbliższej turze Robotron Żandarmem i przeniesionym z pogranicza Zołnierzem Hordy pojechał mi Kawalerzystę (w międzyczasie z mojej strony padła Szarża, przemyślana niestety). Moja osada wzbogaciła się o następną Ziemię orną, wojsko zaś o 2 Ciężkich, którzy wraz z jednym ze Zwiadowców zasilili szeregi oddziału. Zapominając, że przeciwnik ma Skarbiec rzuciłem Ograbienie. Robotron niestety nie zapomniał, że go ma Very Happy Padły dwie Zmianki, więc samotny Scout honorowo podeptał Żołnierza. Przeciwnik wybudował Kopalnię i Ziemię orną, po chwili zaś.. padł kolejny Fresh z jego strony Smile Kiedy po chwili zobaczyłem jak rzuca Ukryte, zastanawiałem się czy mój przywódca zostanie uraczony drugą Ceną wojny Very Happy Na szczęście nie, ale za to kraina Robotrona została uraczona kolejnym Żandarmem i kolejnym Bestalem. Dostałem Utratę potencjału, na szczęście nic mi nie mogła zrobić. Padła Śmierć z obłoków, a po chwili moi 2 Zwiadowcy - tym razem pod naporem Żandarmów i Bestali. Nalot na moje Stajnie, Zdrajca!. Bestal mój. Remis. Lipna sytuacja, bo obojętne kto by zdradził zawsze byłby remis Smile Kiedy już ochłonąłem wybudowałem kolejne Stajnie i Centrum dowodzenia. 2 Ciężkich i Bestal wespół z nowo zwerbowanym Kawalerzystą poszli na oddział. Ciężcy i Kawalerzysta pojechali po kolei 2 Żandarmów i Bestala. Następnie Ci pierwsi Skarbiec, Cavalier z Bestalem Kopalnię. Poszukiwanie. Chwilka na wyższą matematykę Very Happy i jednak Wojna błyskawiczna. Po grze! Ciężcy każdy po Ziemi ornej, Kawalerzysta i Bestal kolejną Ziemię orną. Przeciwnik miał na ręce jedną kartę, ja z kolei byłem zabezpieczony od początku swojej decyzji o najazdach w tej turze Skupieniem i na wszelki wypadek Przemyślem, który potem by się przydał, jeśli padła by Plaga, powstrzymywajka albo Przemyśl na Wojnę Smile

Wynik ostateczny: 6 tur, 0:50 (wszystkie w jednej turze Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysÅ‚any: PiÄ… Cze 22, 2007 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech Ty, widzę że się strasznie po tym ccg rozbijasz. Lej Robiego, lej, niech się w końcu USAniec wyrobi Wink
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum