Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stawik (Marcus) vs. Bizioo (Abdul) - 0:50

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizioo
Rekrut


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 42

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:21 am    Temat postu: Stawik (Marcus) vs. Bizioo (Abdul) - 0:50 Odpowiedz z cytatem

Partię rozpoczął Stawik, który wzniósł Centrum dowodzenia i wystawił na pogranicze 2 Nassali, z których każdy dostał po Zmianie wyglądu. Ja z kolei wystawiłem Ziemię orną, na pograniczu pojawili się Wół z Dżihadem. Po chwili również u przeciwnika pojawiła się Ziemia orna, do tego na oddział wskoczył Gomor (dostał dodatkowo Przeraźliwy szał), na bramkę Razyda. Na oddział przeniosły się Nassale (jeden odpadł w bilansie). Pacyfista na atak. U mnie kolejna Ziemia orna. Do życia powołane zostały Mastodont i kolejny Wół. Bramka - Mastodont, oddział - 2 Woły i Dżihad. Zołnierz w bojowym szale rzucił się na Nassala. Padł Czas pokoju. Woły naleciały Ziemię orną. Na zakończenie mojej tury dzięki inicjatywie Stawika w grze pojawił się Podział bogactwa, ja z kolei ograbiłem ślepca Very Happy U Stawika Dobrobyt. Nassal przeniósł się na pogranicze, w bilansie odpadł Gomor i Razyda. W mojej turze pojawiła się Kopalnia. Dżihad i Wół załatwili Nassali. Wół na Szarży pojechał Centrum dowodzenia, drugi wespół z Dżihadem Marcusa na PZty. Stawik wystawił 2 Ziemie orne, Gomora i Razydę z Przeraźliwym Szałem i Zmianą wyglądu. Razyda przemieniając się w Gomora (chirurgia plastyczna istotnie czyni cuda Very Happy) rzuciła na Mastodonta. Z mojej strony Szarża, z przeciwnika 2 Berserki. Sprawę rozwiązała Ulewa. Zwerbowałem 2 Uroxów, wzniosłem Ziemię orną i Rzeźnię, która po chwili bezwzględnie zmieliła dzielnego Mastodonta - poświęcenie dla dobra większości Very Happy Jako że przeciwnik nie miał kart na ręce, a ja zagrałem Śmierć z obłoków dalsza gra była tylko formalnością.

Wynik ostateczny: 4 tury, 0:50


Ostatnio zmieniony przez Bizioo dnia Sro Cze 27, 2007 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Horda zmieliła legion razem z budą !!! Twisted Evil Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty się nie mądruj, tylko weź się za granie. To pokażę Ci jak Legion mieli Hordę Twisted Evil
Zrobiłbyś w końcu talijkę RanKingową co? Pozostałych też zachęcam, Bizioo ostatnio łoisz wszystko co się rusza, konstruuj talijkę.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bizioo
Rekrut


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 42

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, bez unoszenia się dumą Razz Każdą przynależnością w końcu można złoić tyłek każdej innej (choć niektórymi łatwiej), więc nie jest to nic nadzwyczajnego. Z drugiej jednak strony, mała rzecz, a cieszy Smile
Gdzie tam będę talię konstruował..? Nie będę się ze swoimi strategiami obnażał przed innymi :] Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizioo napisał:

Gdzie tam będę talię konstruował..? Nie będę się ze swoimi strategiami obnażał przed innymi :] Razz


A co, boisz się? Razz Laughing
Nie ma to tamto... wszyscy ostro graja ale jak przychodzi co do czego to malo ktory odwaznie ujawnia strategie. wiadomo, ja tez lubie element zaskoczenia. Ale dopiero przy grze w "odkryte karty" mozna wykazac ze jest sie naprawde dobrym Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum