Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Abdul) vs Blitzkrieg(Kommendant)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 10:12 pm    Temat postu: Wicu (Abdul) vs Blitzkrieg(Kommendant) Odpowiedz z cytatem

Zaproponowałem Blitzkriegowi meczyk. Zapytałem również czy chciałby sprawdzić swoją talię przeciwko jakiejś konkretnej przynależności, a jako że bardzo nalegał na jazdę Hordy więc ją dostał.
Przygotowałem dość wredną talię opartą na kłopotach z surowcami, wyciekach paliwa oraz wstrzymaniach prac, dorzuciłem asa w postaci jednego braku paliwka(Blitz przygotował na mnie 2 braki żywności) na wszelki wypadek żeby pojazdy nie poszalały. Blitzkrieg dostał moją talię i wiedział co będzie się święcić Smile
Meczyk był fajny, Blitzkrieg szybko zaczął od pojazdów i w 2 turze dokonał pierwszego nalotu. Ja odwdzięczyłem mu się 2 pojechanymi miejscami w mojej turze. Generalnie cały mecz siedziałem na ofensie, broniąc się jedynie intrygami.
Blitzkrieg często musiał odrzucać wojsko, bo moje wredne karty siały spustoszenie w jego krainie.
W grze było sporo zwrotów akcji, kiedy już zanosiło się na moje zwycięztwo Blitzkrieg zagrał Wojnę błyskawiczną i wynik zrobił się dość niekorzystny bo bodajrze 46 dla niego Smile
Ale w ostatniej turze nie miał nic do powiedzenia, został z jedną kartą ja miałem przemyśl, zdradzonego Blitztanka i sporą gromadkę na ofensie, która chciała zaorać jego krainę i wygrałem partię do 46.
Gierka bardzo przyjemna chociaż gdy przeciwnik popracuje nad talią, 1 brak paliwa będzie stanowczo za małym argumentem do zwycięzstwa Smile
Szacunek dla przeciwnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum