Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Husein) vs Stawik (Marcus) - Ranking

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 1:53 pm    Temat postu: Wicu (Husein) vs Stawik (Marcus) - Ranking Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy świetną partię ze Stawikiem. Gra była długa i bardzo interesująca. Stawik świetnie rozpracował moją talię wrzucając do swojej parę nowych kart.
Miał dobre rozpoczęcie, od razu trafił Skład i praktycznie przez całą grę miał przewagę w postaci dodatkowych kart. Wojo podchodziło mu też nieźle, no może nie licząc tego że Gomory jakoś za bardzo się nie pojawiały.
U mnie początek też był całkiem całkiem, udało się postawić bramkę już w pierwszej turze, ale niestety proroctwa nie wchodziły nic a nic, pierwsze zagrałem chyba dopiero w 6 czy 7 turze.
Stawik od początku poszedł na ofens co, w krótkim czasie poskutkowało najechaniem jednych z moich ziem, jakiś czas potem wpadł mu w łapsko obóz szkoleniowy.
Broniłem się jak tylko mogłem, ale nie było łatwo bo Stawik skasował mi Utratą Potencjału 4 konkretne karty.
Kiedy weszło proroctwo ruszyłem na ofens, ale Stawik skutecznie mnie blokował, jak nie odrzucał mi proroctwa to zagrywał Ulewy, Pacyfistów, Czasy pokoju i Skupienie. 3 razy próbował Plagi pierwsze 2 przemyślałem , ale gdy padła 3 raz było po zawodach.
Wyłożył dużo woja, zagrał fresza i zawody zostały skończone:) poddałem partię bo i tak zdemolowałby mi krainę.
Gierka była świetna, z niecierpliwością czekam na rewanż bo w Rankingu wreszcie zaczęło się coś dziać Smile Szacunek dla Stawika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum