Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Gabriel) vs ironhead (Jonah Sand)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 9:09 pm    Temat postu: Wicu (Gabriel) vs ironhead (Jonah Sand) Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy z Wicem drugą grę. Tym razem nie było prosto wygrać. Wicu bardziej kontrolował rozgrywkę. Jednak zamiast stajni zadowolił się składem podczas najazdu. To zadecydowało, że gra zakończyła się wynikiem 48:50. Grało się fajnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że znowu wygrałeś Ironhead? Smile Jeżeli tak- bo z opisu mogę się tylko domyślać to znowu gratuluję Wink I zachęcam do wzięcia udziału w Rankingu- jest przy nim charakterystyczny dreszczyk emocji Very Happy
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz był bardzo zacięty, popełniłem niestety jeden błąd, bo nie przewidziałem że Ironhead ma 2 składy w talii i najechałem właśnie to miejsce zamiast Stajni, a Ironhead w następnej turze postawił kolejny więc moje zagranie niestety było bardzo nieudane:) mimo wszystko skończyliśmy dość szybko bo chyba w 15 turze.
Początek należał do Ironheada, ściągnął mi w 2 turze 2 kopalnie, niestety jemu podeszły od razu stajnie i dużo woja, ja musiałem czekać dłużej na wyłożenie własnych.
Następnym razem nie pójdzie Ci tak gładko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dungal napisał:
I zachęcam do wzięcia udziału w Rankingu


No wlasnie ironhead, ostatnio mowiles ze wykombinujesz jakas talie i chetnie wezmiesz udzial, wiec czekamu na ciebie! Very Happy nie ociagaj sie Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie, ale coś ostatnio średnio z czasem stoję. Postaram się niedługo coś wykombinować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum