Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Diuk) vs Anubis (Marcus)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:35 am    Temat postu: Wicu (Diuk) vs Anubis (Marcus) Odpowiedz z cytatem

Tym tyrym tyrym (znaczy się fanfary ) Smile

Ogłaszam wszem i wobec że zdażyła się rzecz niebywała Smile pierwszy raz w historii Dark Eden wygrała JAZDA SYNÓW RASPUTINA Smile

Opis będzie później bo sporzycie % nie pozwala mi na opisanie teraz parti Smile ale była fajna Smile opis pojawi się jutro wieczorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tej gry zapisałem loga więc będę mógł ją opisać Smile gdyby nie on to zapewne nie było by relacji bo miałem sporo wlane w siebie Smile
Skorzystałem z daru losu, bo karty były słabe. Wyłożyłem stajnie, ziemie orne i 2 kozaków na defens. Anubis wybydował 2 kopalnie i na pograniczu postawił razydę. Po moim dobieraniu Anubis poczęstował mnie Utratą i wywalił mi wszystkie karty z ręki oprócz kopalni.
W turze Anubisa doszedł mu Pretor i wysłał chłopaków na ofensywę. Bez problemu rozprawił się z moją obroną i najechał mi stajnie.
Na moje szczęście od razu dostałem kolejne stajnie więc można było grać Smile ograbiłem jeszcze Anubisa, wystawiłem Kozackiego Komendanta na ofens, poszukałem czegoś w talii, ale nie pamiętam czego Smile olałem atakowanie i przeszedłem do najazdu, zagrywając podczas niego Straszliwą żeby zablokować najazdy i ataki Anubisowi.
Przeniósł wojo na obronę ale nie miał kasy żeby zapłacić za surowce więc pozbył się razydy.
Nadeszła moja tura, doszły mi 3 stalowe byki, czegoś poszukałem w talii ale znów nie pamiętam co to mogło być Smile Wystawiłem wojo 2 byki na ofens jeden na bramkę. Anubis próbował bronić się zmianką rozkazów ale miałem przemyśl więc rozprawiłem się z jego pretorem. Najechałem mu jedne kopalnie bykami i drugie komendantem zagrywając przewagę oraz potencjał.
Anubis postawił koleją kopalnie, ziemie orne i centrum jakieś tam Smile na oddział zwerbował gomora oraz razydę.
Zagrał śmierć z obłoków i naleciał moje stajnie. Wynik brzmiał 26:20
Mi podeszło trochę miejsc, ale niestety nie było stajni więc musiałem sobie radzić z tym wojem, które miałem wyłożone. Byki załatwiły gomora, a Komendant zaatakował Razydę. Zagrałem czas pokoju żeby po raz kolejny przyblokować Anubisa. Udało mi się jeszcze najechać ziemie orne i wyszedłem na prowadzenie.
Anubis stwierdził, że w zasadzie już wygrałem, ale graliśmy dalej bo nie było to wcale takie oczywiste. Doszło mu złoże rudy, pretor i razyda. Próbowałem powstrzymać Anubisa pacyfistą ale miał przemyśl. Była jeszcze bramka, ale z nią uporał się zagrywając po raz kolejny Śmierć z obłoków i pojechał mi ziemię orne. 35:29
Wreszcie weszły stajnie i wyłożyłem kolejnego jezdnego. Wysłałem wojo na atak, załatwiłem wojowników Anubisa i rozpoczałem najazd. Zgarnąłem złoże, kopalnie i miałem chrapkę na punkty z wodza. Zagrałem szarże ale poszedł przemyśl wiec niestety nie udało się uzbierać odpowiedniej ilości punktów.
Anubis w swojej turze zagrał Skupienie i wybydował Skład.
Mi przychodziły miejsca i chyba jeden wojownik, jako że nie mogłem najeżdżać postawiłem wszystkich na defens.
Anubis wyłożył 3 gomorów i po raz kolejny zagrał Skupienie, dodatkowo rzucił Zacznijmy od nowa, wystawił później ziemie, centrum czegoś tam, zagrał sztuczkę i zgarnął mi 19 złota, następnie wyłożył pretora i razydę. Później zagrał poszukiwanie i coś tam sobie znalazł Smile z nieciekawej sytuacji konkretnie się rozbudował. Dzięki moim jednostką złota opłacił całe wojo.
Ja rzuciłem stalowe byki na atak, ale dostałem pacyfistę więc zaczeło robić się niewesoło.
Gomory Anubisa wyruszyły do boju. Przy bilansie odrzucił pretora i razydę. Chciałem go powstrzymać pacyfistą ale poleciał przemyśl więc mógł działać. Niestety za bardzo sobie nie powalczył bo zagrałem 2 zmianki i przeniosłem mu wojo, tak więc w jego łapy wpadł tylko mój zwiadowca.
Mi weszło 4 jezdnych więc zaczęło znów robić się ciekawie. Niestety podczas ataku Anubis zagrał plagę i skasował mi 9 jezdnych.
W swojej turze wystawił pretora i gomora, ale postanowił być ostrożny i został na obronie.
Mi karty słabo weszły na rękę, zero woja więc robiło się nieciekawie. Gdyby nie to że kisiłem jeszcze coś niecoś wcześniej na łapce to było by bardzo nieciekawie.
Anubisowi znów weszło wojsko i ruszył do boju. 2 pretory zaatakowały moje stajnie, zagrałem zdrajcę, Anubis na to 2 berserki i było 24:21 uratowałem się przewagą taktyczną, a po tym zagrałem plagę, która bardzo długo leżała na mojej ręce.
Wszedł mi 1 wojownik więc rzuciłem go na offens, niestety Anubis powstrzymał mnie pacyfistą. Nie pozostałem mu dłużny i zagrałem Skupienie.
Anubis znów wystawił gomora i razydę na defens i wybudował ziemie orną.
Ja w mojej turze wykładałem kolejne miejsca i zwerbowałem stalowego byka. Przy próbie ataku Anubis zagrał zmiankę na Byka, więc został mi jeden na ofensie. Poszła śmierć z obłoków i próbowałem najazdu, znów zagrał zmiankę no to ja moją na co on jeszcze jedną Smile
I po raz kolejny mnie powstrzymał Smile
Anubis dostał pretora i ruszył do ataku, ale dostał pacyfistę więc mógł o nim chwlowo zapomnieć Smile
W mojej turze wojo poszło na atak Smile Zaatakowałem gomora przy użyciu przewagi, Anubis zagrał czas pokoju na co ja dałem przemyśl. Na gomora poleciał berserk, ale ja na szczęście miałem szarżę i pozbyłem się go na dobre. Razyda został również załatwiony przy użyciu kolejnej przewagi taktycznej.
Kozak i Komendant ruszyli do najazdu na złoże rudy. Anubis rzucił zdrajcę, którego szczerze mówiąc się spodziewałem. Miałem jednak potencjał i sporo złota więc udało się i zwyciężyłem Smile
Gierka była zajefajna Smile ale szczerze mówiąc gdyby nie log to niewiele bym z niej pamiętał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :rotfl:

Jesteś moim Idolem Wicu Exclamation STAŁO SIE Exclamation Potwierdziło sie, że można wygrać nawet Jazdą Rasputińców HAHAAHAHA. Kochham za to DARK EDEN Very Happy

Gra musiała być naprawdę super Razz Po raz kolejny przekonałem się, ze w tej grze NIE MA rzeczy niemożliwych ! ! !

Jest wspaniale, historyczne zwycięstwo. Ogromny szacunek dla Obu graczy i jeszcze raz gratulacje Smile

Komentować bywalcy - czyż nie jest to powód do radości? Laughing

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu Pawlaczu nas rozjeżdżał swoją kombinacją jazda+pojazdy. No może rozjeżdżał to za mocne słowo. Ale parę razy mu się zdarzyło wygrać.
Ale wygrana tym szajsem i to vs Legion - to nie lada osiągnięcie.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum