Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jeremiasz (Templariusze) vs Dungal (Legion)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 10:24 pm    Temat postu: Jeremiasz (Templariusze) vs Dungal (Legion) Odpowiedz z cytatem

... czyli "wydarzenie na skalę światową" jak określił to skromnie Jeremiasz Very Happy , a to dlatego, że Legion wgniótł go 68:0 Twisted Evil A było to tak:

Jeremiasz wziął swoją talię tych małych pokurczów zwanych Legionistami co ich zawsze dużo i pełno, a ja klasyczną wersję Legionu- czyli szybka talia na piechocie, z samymi kafarami.
Zaczął Jeremi, wystawiając niedużą brygadkę 4 typa, potem ja Pretora i Razydę umieściłem na obronie.
Długo nie czekając ruszyłem na jego Osadę (a w zasadzie samego Montaża Razz). On 4 typa ja 2, rzucił Pacyfistę prubójac mnie powstrzymać, ja chyba na to Przemyśl on Przemyśl. Zablokował mi ataki, ciesząc się spokojem Smile Ja się tym zbytnio nie przejąłem: zagrałem 2 zmianki, potem 2 Odzyski i jeszcze raz 2 zmianki. Bramka czysta Very Happy Pojechałem Montaża za 10 PZ.
Gramy dalej. Niestety Jeremiaszowi nie podeszły zupełnie karty- dostawał wprawdzie wojo ale żadnego Notre, które gdzieś tam zalegały niżej w talii. Mi można powiedzieć też nie podeszły, bo wprawdzie miałem go czym powstrzymywać, ale jak mnie nie atakował to obydwaj kisiliśmy się na defensie dopierając po 1 karcie..
W końcu dzielnym Templarsom znudziło się czekanie, dzięki czemu gra przyspieszyła: zaatakował moją Obronę (Razyda i Pretor) i wykonał parę bezsensownych wg. mnie działań, jednak miało to na celu pozbycie się kart. Przy okazji też zwolniłem rękę odganiając Tamplarsów na boki Wink
Od tamtego czasu zaczęła się ofensywa Legionu. Wyłożyłem sporo Miejsc, ciągle podchodziło jakieś wojo i pływałem w złocie, Jeremiasz zbroił się bo miał już Notre, lecz jego piechota nie była w stanie mi nic zrobić. W gruncie rzeczy siedziałem na Ofensywie szturmując go atakami, będąc skutecznie powstrzymywany. On Pacyfiste, ja Ulewe, żeby zachować wojo i tym samym jemu samemu uniemożliwić ofensywę. W między czasie zgarnąłem mu kolejne 10 PZ.
Wysypywaliśmy się z kart. Jeremiasz się najwidoczniej zdenerwował - rzucił o stół Plagą, i wszystko zgarnęliśmy Smile ...Na szczęście to przewidziałem i zostawiłem na ręku Gomora, parę Berków, Przewagi i Potencjał oraz Przemyśl- więc wiedziałem, że moja wygrana będzie kwestią czasu. Gomor rozjechał Notre i zatrzymał się za Przywódcą, zarabiając dla mnie 29 punkciorów Wink Brakowało mi 1 punkta.

...Wicu pisze na gadu: ".. nie mów hop.." - i wziąłem sobie to do serca zachowując szczególną ostrożność Very Happy

Każdy z nas znowu wysypał się z Piechurów, szybko zbierając militarny Potencjał. Postanowiłem iść na całość - zarzuciłem Plagę, Krzychu Przemyśla, ja na to czekałem. Zagrałem Zmiankę na Legionistę z "Nic do stracenia" a resztę wyrżnąłem Twisted Evil Zjechałem Notre i po zabawie Wink

68:0 hmm, myślę, ze niedługo umieszczę moją talię Wink

Dzięki za grę Jeremiasz- wiem, że zabawa była głównie po mojej stronie ale mimo wszystko dzięki Very Happy

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh... sama prawda Smile chociaz z twojego opisu wynika ze gra byla szybsza i ciekawsza niz w rzeczywistosci.
Ja dopiero w 7 turze wystawilem notre, po tym jak zagralem poszukiwanie i poszukalem je sobie... Co do bezsensownych zagran... tak calkiem bezsensowne one nie byly. dalem moje wojo na atak zeby pozbyc sie kilku kart z reki i jednoczesnie sprobowac ci zdjac obrone... niestety miales lepsze karty na reku i tylko dlatego mi sie nie udalo a nie dla tego ze bylo to bez sensu Smile To chyba tez byl moj blad bo gdybym jeszcze troche pokisil sie na bramce to moze udalo by mi sie dluzej cie powstrzymywac i cos wiecej zrobic.
Ale niestety tym razem byles gora Very Happy wkoncu legion zatriumfowal.
Czekam z niecierpliwoscia na twoja talie na forum Very Happy

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem, że jednak nie było to bez sensu- tylko tak z początku mi się wydawało, ale miało to na celu pozbycie się kart i przyspieszenie rozgrywki, co było dobrym posunięciem Smile Moją talię wystawię, jak jeszcze parę razy zagram, i przekonam się czy się nadaje Wink
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dungal ociagasz sie... Wink ja moja wystawilem i teraz przekonuje sie ze moze wcale sie nie nadaje Very Happy ale sie nie dygam ;p poza tym jak jeszcze troche nia pograsz to napewno przekonasz sie ze sie nie nadaje bo juz bedziemy wiedzieli co tam masz i co na ciebie szykowac Wink
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum