Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Imperaial) vs Dungal (Legion)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 12:26 pm    Temat postu: Wicu (Imperaial) vs Dungal (Legion) Odpowiedz z cytatem

Wystawiłem moją talię Imperialu wspieranego przez jednostki Triady, Dungal postawił na siłę Legionu napakowanego kartami z Genesis. Początek należał do niego ale broniłem się dzielnie i bardzo szybko zużyłem aż 4 żetony z karty Przywódcy. Moi Aniołowie mimo odniesionych ran stali twardo na defensywie. Kiedy zagrałem Off World Allies rozpocząłem ofensywę. 2 Mantlediverów wspieranych punktami z 4 Tidali siało pogrom w szeregach Dungala.
Z ciekawszych zagrań, zdrajca na Gomora, który następnie przy pomocy Berserku atakuje Infernal Corrodera, najazd Blitz i cała kraina Dungala leży w gruzach.
Dungal zagrał Powszechną Mobilizację i ze stosu odrzuconych do talii trafiło mu chyba z 8 woja.
Pacyfista raz zablokował Carnal Harvesterów Dungala i musiał ich odrzucić.
Wynik 50 : 0 dla mnie.
Wnioski : nowe karty Legionu mogą łatwo obrócić się przeciwko niemu, Mantlediverzy do poprawki, Powszechna Mobilizacja to bardzo wkurzająca mnie karta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powszechna mobilizacja jest bardzo przydatna nowemu Legionowi Smile Ponieważ wojo składa się z samych koksów. Dla mnie jest po prostu dobrym Rarem- Plaga też wkurza ludzi, Notre też , Utrata też itd. Wink

Nie dałem rady tej talii - jest sprytnie skonstruowana- z pomysłem Wink

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum