Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hollow_Man (horda) vs Jeremiasz (40 rozbojnikow)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 11:43 pm    Temat postu: Hollow_Man (horda) vs Jeremiasz (40 rozbojnikow) Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zagralem z Hollow_Manem 4ta juz nasza gre.
Tym razem on wzial horde. mielismy grac bez genesis ale troche mu sie pomerdalo i wzial kilka miejsc z genesis ale co tam pomyslalem, raz juz rozwalilem jego talie na genesis to moze i tym razem sie uda, a jak nie to sie chlopak ucieszy ze mnie ogral w koncu Smile

gra byla dosc szybka, taka jak lubie. Moja talia 40 rozbujnikow stara sie narzucac szybsze tempo, tak jest skonstruowana i jesli gra sie przeciaga to znaczy ze przegram Smile Ale specjalnie tak ja zbudowalem zeby moje gry nie trwaly po 3 godzina a raczej po 30 min Smile zebym mogl zagrac przed spaniem i zdazyc sie polozyc przed godz. 24 ;P

No ale do rzeczy. Delikatnie tylko zmodyfikowalem talie i jazda.
Hollow_man szybko wylozyl ziemie i 2 wojakow ale zaraz dostal szal i jeden padl.

Ja odrazu wylozylem notre i wojakow i ruszylbym do ataku gdyby nie to ze nie mozna najezdzac w pierwszej turze Very Happy

Potem byla szybka wymiana ognia, z mojej stronu wylatywali pacyfisci, na zmine rzucalismy przewagi, a Hollow_man dorzucal tez szarze Very Happy
jednak skutecznie go blokowalem i parlem do ataku.
zjechalem mu ziemie orna, on mi nortre... ja mu dwie zyzne on mi notre Very Happy

zostalo mu do dobranie 6 kart i 1 na reku.
mial ze 3 typa i wylozyl jeszcze 6 Smile zrobil grupe na defensywie slusznie przewidujac ze mam na reku jakiegos pacyfiste ;p grupa miala jakies 37 wb. Zapowiadalo sie ciekawie. Ale tym razem podeszli sami wojownicy Very Happy
Wylozylem moich zandarowow i legionistow i mialem 41 WB ! Very Happy + przemysl na reku bo Hollow_man mial tylko 1 karte na lapce.
Rozjechalem mu grupe, najechalem osade i wygralem Very Happy

chociaz 1 mily akcent w tych ciezkich dniach ;p

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum