Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

02.03 Czewa war.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 11:04 am    Temat postu: 02.03 Czewa war. Odpowiedz z cytatem

We wtorek wieczorkiem postanowiliśmy trochę pograć.

Jak zwykle w trzy osobowym ściśle częstochowskim składzie ;]
Dziobak - Marcus, Piechota, Dary
Cormak - Abdul, Jazda
Szczuba - Raputini, Samoloty

Zanim doszedł Szczuba zdążyliśmy zagrać z Dziobakiem dwie solówki.

W pierwsze bardzo szybko zagrałem na niego chyba dwa ograbienia pod rząd, a sam dobrze się rozwinąłem. Gra była bardzo krótka.
Druga, też krótka choć co najmniej trzy razy dłuższa od pierwszej ;]
W 4 kolejce źle wymierzyłem siły na zamiary, w efekcie czego zostałem bez obrony, a dziobak to wykorzystał i natychmiast uszczypnął mi budynek czy dwa. Od tej pory pozostawałem w defensywie i z tury na turę rosła przewaga Dziobaka, aż do ostatnich punktów

Dziobak 0 : 50 Cormak
Dziobak 50 : 0 Cormak


Wszyscy już byli gotowi to zasiedliśmy do nawalanki, jednej ale jakiej!
Początek był udany chyba dla każdego. Wszyscy bardzo szybko się rozwinęli, gra tym samym przeszła w kolejny etap.
Co chwilę każdy z graczy próbował najazdów, jednak wszyscy byli w miarę stopowani. Jedynie Rasputinom udało się naleceń jakąś ziemię orną, a Horda zdobyła Złoże Rudy. Te budynki nie miały jednak jakiegoś większego znaczenia ekonomicznego i nie wpływu an dalszą rozgrywkę.
Przez bardzo bardzo długi czas nikt nie wychodził z tych punktów które wcześniej zdobyli.
W pewnym momencie zalałem po prostu stół wojownikami, a że plagi już poszły nie martwiłem się o nich.
Wydawało by się, że Abdul kontrolował rozgrywkę. Kwitnąca osada, mnóstwo wojowników
Marcus, mnóstwo budynków.. tylko jakoś wojska brak.
Leitheusser samolot czy dwa dalej straszyły w powietrzu, ale jakoś nie stanowiły narazie zagrożenia.
Każdy przeszedł do ostrej ofensywy. Wszystkim udało się coś zbić tak by punkty były w granicach 20 pz. A gra znowu na chwilę stanęła w miejscu. Ogromne już ilości jazdy blokowane były przez braki żywności. Gdy go zabrakło wystawiłem wszystko na atak i... sukcesywnie zacząłem je tracić na nieudanych najazdach.
Marcus tymczasem dalej cierpiał na brak większej ilości wojowników. Wykonał pojedyncze ataki i najazdy, jednak dalej miał tego mało.
Tymczasem przebudziła się śpiąca machina wojenna Rasputinów. Za pomocą przemyśli, wojny błyskawicznej i kilku busterów zdobył w jednej turze prawie komplet punktów. Każda z tur była coraz bardziej nerwowa, coraz mniej intryg do obrony a każdy miał coraz więcej wojska.
Ostatecznie to legion się wysypał Dużą ilością Kastratów.

Gra była bardzo zacięta, bardzo wyrównana i bardzo długa ;]

Dziobak 60 / Cormak 22 / Szczuba 55

_________________
We do not choose War, the War chose Us!
For the Horde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szczuba
Rekrut


Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 11

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra gra xd ale za duzo bledow tez ; d
_________________
>> www.grubytyp.net <<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum