Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

"DEAD SUN" Nie Batalia ale Raport z bitwy -WARZONE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysÅ‚any: Sro Lut 21, 2007 8:10 pm    Temat postu: "DEAD SUN" Nie Batalia ale Raport z bitwy -WARZONE Odpowiedz z cytatem

Zagrałem dziś w bitewniaka osadzonego w realiach Kronik Mutantów, czyli min. Dark Edena. Gra była zapowiadana długo i dopiero zaliczenie semestru, pozwoliło mi znaleźć jeden dzień zupełnie wolnego czasu.
Kumpel wpadł do mnie o 13 i graliśmy do 17 Smile Bitwa była wspaniała- naprawdę konkretna na maximum jednostek ile mogliśmy wystawić- Gruby zagrał Imperialem, ja Cybertronicem - moją ukochaną korporacją Cool
Działo się sporo- 3 razy przechylała się szala zwycięstwa. Był pojedynek snajperów, Bohater ostatniej akcji, który wyrżnął sporo mojego luda (za pomocą strzelby i miecza dwuręcznego Very Happy ). Było palenie z miotacza ognia (BURN THEM ALL- tak zawojował mój Bohater Szturmowców Twisted Evil ) i masakra na całego, uciekanie z pola bitwy w krzyku przerażenia, flaki na ulicy w świetle zachodzącego słońca Rolling Eyes Warkot CKMów, jęki umierających i headshoty były na początku dziennym Smile
Wygrał Gruby Imperialem za co mu gratuluję- walka była zawzięta do samego końca, miał poza tym niesamowitego farta (kilka Absolutnych sukcesów a ja żadnego Confused ) Przeżył jedynie mój postrzelony Bohater Szaserów ze snajperką..
Chociaż Piotrek nie gra w Dark Edena i może nawet tu nie zawita, to składam mu podziękowania za grę dającą dużo satysfakcji i szacunek za wygraną. (Cybertronic nidy się nie podda Wink )

Poniżej przedstawiam foty z Bitwy, nieco podrasowane w Photoshopie dla klimatu Wink

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysÅ‚any: Sro Lut 21, 2007 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie fajnie... to ogolnie musi byc niezly klimat. Ale mnie akurat takie gry nie robia... chociaz jako obserwator pewnie bym sie wciagnal Very Happy choc co do samego grania to mysle ze jednak nie...
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysÅ‚any: Sro Lut 21, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz, żebyś się nie wciągnął bo nie spróbowałeś, jak jest ze wszystkimi rzeczami, których nie poznaliśmy Wink Tak samo, pewnie niektórzy mówili o Dark Edenie (ja wiem to z autopsji, na przykładzie Błażeja, który zawsze pyta mnie kiedy gramy w Trójmieście Wink ). Więc nie mów, żeby Cię nie wciągnęło, bo wierz mi, że to super zabawa- emocje większe niż w karciance, i klimat taki, że śni Ci się w najlepszych snach Very Happy
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysÅ‚any: Sro Lut 21, 2007 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeah Smile już się nie mogę doczekać kiedy rozegramy razem jakąś bitwę Smile
Foteczki wyszły pierwsza klasa Smile Muszę pobuszować trochę na allegro może trafi mi się coś do Capitolu, a wtedy drżyjcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysÅ‚any: Czw Lut 22, 2007 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

COME GET SOME !! Razz Zrobię sobie przed snem rozpiskę, żebyś mógł dopasować swoją, bo też planuję dokupić figsy Very Happy Cybera mam sporo, Imperialu też, ale planuję jeszcze urozmaicić Smile Możesz łączyć Capitol z Imperialem - wszelkie sojusze i podziały mile widziane.. Zaraz zerknę do podręczników Razz
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum