Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Anubis(Marcus) vs diaphragma-krzychu(Abdul)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 4:06 pm    Temat postu: Anubis(Marcus) vs diaphragma-krzychu(Abdul) Odpowiedz z cytatem

Gra odbyła się dzisiaj, oczywiście na ccg.
Byłem zdesperowany i skoncentrowany po ostatniej porażce Wink
Po darze losu dociągnąłem 4 miejsca i to pozwoliło na komfort wystawiania wojowników. Anubis rozkręcał się powoli, dzięki czemu udało mi się uzbierać 32 PZ w kilku turach.
Następnie kiedy już miałem sporo wojska, a Anubis nie widział szansy powstrzymania mojej artylerii wyszukał z talii Plagę i ją zagrał w swojej turze. Nie było w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Anubis miał dwa Przemyśle i mógł spokojnie zaczekać do mojej tury z zagraniem Plagi Wink Nadeszła moja tura, jak się później okazało - ostatnia Wink
Doszło mi 4 Wojaków i Anubis poddał grę.
Wynik:
diaphragma - Anubis 50:0.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum