Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

The Spoils

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Ogólnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 8:09 pm    Temat postu: The Spoils Odpowiedz z cytatem

Ponoć bardzo fajna karcianka więc pytanko do użytkowników forum, czy ktoś z Was w nią już grał? jeśli tak to jakie wrażenia?

Przeglądałem karty i zasady, zapowiada się dość interesująco 5 frakcji karty wojowników, ekwipunku, miejsc, taktyk i jeszcze chyba jakiś rodzaj.
Zastanawiam się nad kupnem więc jeśli macie jakieś doświadczenia z The Spoils to proszę się nimi podzielić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wicu, nie kupuj tej karcianki! Może i grywalna jest, ale wygląda beznadziejnie, temat fabularny też ma mało oryginalny, niekonkretny.

Jeżeli chcesz kupić nową karciankę to super! Sam na to czekałem, chętnie bym pykał z Tobą, może Jeremiasz się skusi później lub inni.

Ale błagam, nie The Spoils! Smile
Jestem zdecydowany i namawiam na:

- z wymarłych: Doomtroper (aah to uniwersum.. Smile ) lub Shadowrun (wypas cyberpunk, ilustracje też mistrzowskie, mechanika, polska wersja - ideał)
- z obecnie wydawanych: Veto! (najlepsza i najbardziej polska karcianka! ) Tu można zobaczyć komentarze, i ile już wypuścili dodatków, już do 2 edycji, z doświadczenia wiem, że dużo się przy niej dzieje i sporo w nią gra:

http://www.rebel.pl/category.php/1,370/Veto-Szlachecka-gra-karciana.html

Te są naprawdę wypas, podobają mi się pod każdym względem.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam duuużo kart do Dooma i gdybyście byli czymś zainteresowani to pisać.
_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Ogólnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum