Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Danek (horda - abdul) vs. Jeremiasz (klasyk)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 2:40 pm    Temat postu: Danek (horda - abdul) vs. Jeremiasz (klasyk) Odpowiedz z cytatem

Zaczelismy ok. 22.30? chyba tak jakos.. miala to byc mala szybka partia przed spaniem Smile
kart obu nam podeszly niezle ale w chyba 4tej rundzie Danka wywalilo i gre szlag trafil :/
Zaczelismy wiec jeszcze raz... ja zaczynalem tym razem i od razu dalem mu melancholie co przyblokowalo go na chwile i dalo mi czas na zebrnie sil.
Potem szybkie akcje i bylo juz 29:0 dla mnie. W koncu melancholia odpadla i zaczal sie odgryzac. W pewnym momencie zorientowalem sie ze nie uzywal zadnych proroctw na ktore ostroznie czekalem. Zaczal szybko kontratakowac i zrobilo sie 29:29 Smile A on dalej nacieral swoja horda. Zgarnal mi notre wiec zrobilo sie ciezko...
Przez chyba 8 tur obaj nie moglismy dociagnac sensownych kart. Ja nie moglem dokopac sie do notre on nie mial czym wyzywiac bydlo. Wiec co chwil dostawialismy wojakow i wywalalismy... w koncu Danek cos tam
wystkrobal i doszedl juz do 43 punktow a ja w pewnym momencie nie dawalem juz sobie szans... jedjavascript:void(0);
Dodaj zdjęcie do wiadomościnak zgubila go pewnosc siebie Smile popelnil dwa bledy. najpierw gdy mial wystawione full bydla zagral zacznijmy od nowa... a ja w tym momencie mialem na reku tylko 3 bestali wiec gdyby zaczal najezdzac bylo by po mnie. Ale dobralismy nowe karty i wyciagnalem zdrajce! (mysle sobie to moja szansa! Smile przekalkulowalem szybko ze prawdopodobnie zuzyl juz wszystkie przemylunki wiec jak nic moze sie udac! i faktycznie poskapil wojska i przeprowadzil najazd dwoma dzihadami na moja kopalnie. mieli razem 26wb. zagralem zdracje i bylo 13do13 = remis! Smile

potem podeszla mi jeszcze jakas straszliwa ulewa i czas pokoju, oraz wojownicy. wiec zgarnolem jeszcze kilka punktow. aha gdzies po miedzy poleciala tez plaga... potem wycignalem notre i kolejnych piechorow i bylo po zamiatane... wygralem bodajze 57:43 ? jakos tak Smile
ale gralismy 3 godziny!!! Shocked
walka byla zacieta. to ciezki przeciwnik o nie spotkanej do tad przeze mnie taktyce na hordzie Wink

napewno byla to jedna z lepszych moich potyczek. pelna niespodzianek Smile takie lubie.

pozdro i szacun

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 5:46 pm    Temat postu: Re: Danek (horda - abdul) vs. Jeremiasz (klasyk) Odpowiedz z cytatem

Jeremiasz napisał:
aha gdzies po miedzy poleciala tez plaga...


Hehehhe Laughing ee tam taka sobie karta gdzieś się przewinęła Wink

Podziwiam Ciebie Danek- Jeremiasz nie jest łatwym przeciwnikiem, a sam mówiłeś, że miałeś przerwę Wink Nieźle, nieźle.

Szacunek dla Was obu Very Happy

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danek



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 7

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, fakt, rozgrywka była wyczerpująca, zdążyłem zgłodnieć przed monitorem Wink Ale bardzo ciekawa. Pogrzebał mnie ten najazd, nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego nie najeżdżałem całym bydłem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum