Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Cain) vs Drone (Gabriel)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 1:49 am    Temat postu: Wicu (Cain) vs Drone (Gabriel) Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy dziś z Dronem partyjkę. Była okazja do rewanżu za wczorajszą partię. Oboje chcieliśmy grać Gabrielem, ale w związku z tym że Drone testował nową talię zdecydowałem się zmienić przywódcę na Caina.
Gra zaczęła się dobrze, mi i jemu podeszły Stajnie, Drone przy okazji wystawił jeszcze 2 kopalnie więc jak na Gabriela to luksus, mi przypadła ziemia orna i kopalnia, więc nie było źle, do tego po jakimś woju jeszcze mieliśmy.
Drone najechał mnie jako pierwszy i skosił mi ziemie, a jako że w kolejnych turach takie miejsce mi nie doszło więc był problem z wykładaniem woja.
W między czasie doszedł mi Skład więc było całkiem sympatycznie. Poleciały też dwa Zacznijmy od nowa, jedne moje,jakiś czas później zagrał też Drone.
Drone mając trochę woja, ja 2 ciężkich postanowił zagrać plage, ale na szczęście było przemyśl więc kłopot z głowy.
Skutecznie powstrzymywałem Drona różnymi przeszkadzajkami co zaprocentowało tym, że pojechałem mu jedne ze Stajni i jedną Kopalnie. W ramach podziękowania dostałem szybko 2 ceny wojny:) Dronowi ponownie doszły kopalnie więc mógł dobierać do woli:)
Miałem otwartą bramke i Drone skusił się na najazd, ale dostał Zdrajcę. Ja za karę dostałem ograbienie, na szczęście bez zaliczki Smile
Nadeszła moja tura wpadło poszukiwanie i ziemie orne, więc odnalazłem ukryte bogactwo, wyłożyłem ziemie i wojo. A jako że Drone miał pustą bramke i brak kart na ręce, miałem 2 najazdy i 4 jezdnych na ofensywie więc poddał partie bo i tak bym wszystko skosił.
Gra była wyrównana i emocjonująca, aż miło się tłukło Smile
Jak Drone popracuje jeszcze trochę nad talią to będzie niezle mieszał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Drone
Sierżant


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 145

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę dorzucić przeszkadzajki i Skład Very HappyVery Happy. gra była zajebista. pozdr.

PS nie doceniałem wcześniej Caina. Grubo się myliłem. Grając z nim trzeba mieć trochę chłopa w defensywie.

_________________
"Ruch i szar?a!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum