Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Anubis vs. Ironhead vs. Jeremiasz - 3-jka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 6:19 pm    Temat postu: Anubis vs. Ironhead vs. Jeremiasz - 3-jka Odpowiedz z cytatem

Walka byla zacieta. Ja oczywiscie gralem templarsami, a Anubis i Ironhead luteranami... (jakby sie zmowili czy co) ;p Anubis gral Cainem a Iron Jonahem.
Od poczatku obaj narzekali ze pewnie beda cienko grali bo Iron jeszcze tym przywodca nigdy nie gral a Anubis wzial tylko karty z reala i nie mial przeszkadzajek... co pozniej okazalo sie nie do konca prawda ;p

Zaczalem ostro, odrazu notre i full wojownikow. Pierwsze punkty chyba w drugiej rundzie - 9 za sklad irona.
Stajnie podeszly im nieco pozniej - Ironowi chyba w 3ciej rundzie a Anubisowi kolo 5 ?
Jakos tak. Wiec mialem jeszcze troche czasu zeby ponajezdzac. Anubis mial odrazu kopalnie i pole minowe z 1WB wiec go nie ruszalem odrazu bo szkoda mi bylo woja. Cisnalem ich mocno, troche udawalo im sie bronic, ale szybko rozwalilem jeszcze to pole minowe z 1WB Anubisa i zapolowalem na kopalnie ale mial plany zniszczenia. Dorwalem wiec stajnie Ironheada + cos jeszcze nie pamietam co i mialem 36 punktow. Bylem tak rozochocony ze parlem dalej ale mimo usilych rob to bylo juz wszystko co w tej bitwie moglem zdobyc. Chlopaki mieli juz stajnie i zaczeli sie odgryzac ostro. Anubis rozwalil mi notre ale naszczecie wylozylem zaraz drugie.
Potem Ironhead ruszyl na mnie i niszczy mi osade sytematycznie.
Bronilem sie ile moglem ale chlopki zaczeli pomagac sobie nawzajem zebym nie mogl sie odgryzc. I nie dziwie im sie bo musil sie troche przestraszy poczatku gry Very Happy
Jeszcze kilka najazdow Ironheada i bylo po wszystkim. Ostateczny wynik to:
19 : 36 : 53. Gratulacje raz jeszcze dla Ironheada.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach ten ironhead. Maszyna do zabijania Very Happy.
Wygrywa wszystko jak leci. Aż się obawiam kolejnego spotkania w realu Wink

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum