Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Marcus) vs Ironhead (Abdul)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 9:10 pm    Temat postu: Wicu (Marcus) vs Ironhead (Abdul) Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj zacząłem grać na CCG Smile więc spiszę relacje z potyczek Smile

Dziś spoktałem się z Ironheadem. Zagraliśmy 3 partie.
Pierwsza bez historii, Ironhead szybko dostal ograbienie+ zaliczka, wiec spokojnie wylozylem wojo i rozjechalem go do 0. Jedynym ciekawym elementem tej partii bylo to ze jeden pretor 2 razy robil za zdrajcę i w końcu wrócił do moich łapek:)
Druga partia była bardziej zacięta. Na początku niespecjalnie podeszło mi wojo tylko miejsca, które szybko stały się łupem Ironheada i jego krwiożerczej hordy Smile kiedy już udało mi się wyłożyć trochę ludu to zawsze poszła zmiana rozkazów więc nie było różowo Smile W jednej turze Ironhead skasował mi 3 powstrzymywajki (Pacyfista i chyba 2 braki żywności o ile się nie mylę). Partia skończyła się 50 : 9 dla Ironheada.
Zagraliśmy jeszcze jedną partyjkę żeby wyłonic zwycięzcę.
Rozpoczęła się podobnie jak 2. Iron się wykładał a ja kombinowałem i przeszkadzałem:) jak już weszło wojo to zawsze coś wykombinował żeby mnie powstrzymać Smile w jednej rundzie straciłem 3 gomorów i 3 razydów i zaczęły robić się schody Smile później poszło zacznijmy od nowa i niestety za dobre karty się nie trafiły Smile broniłem się dzielnie do samego końca powstrzymując jego jazdę brakami żywności, ale miał 3 jihadów i w ostatniej rundzie 5 jezdnych na ofensywie więc szans nie było Smile dostałem do 0 Smile

przy okazji trzeba będzie założyć temat w zasadach odnośnie wykłądania jazdy przy braku żywności Smile

Ogólnie mój debiut na CCG nie wypadł zbyt okazale Smile
Na 5 potyczek dwie wtopy z Ironheadem, 2 wtopy z czarnym99 i jedno zwycięstwo Smile ale następnym razem będzie lepiej Smile
Należy się jedynie pocieszać dwoma wygranymi partyjkami z Dungalem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum