Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stawik (Marcus) vs. banhus (Montague) vs. Anubis (Cain)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 11:22 pm    Temat postu: Stawik (Marcus) vs. banhus (Montague) vs. Anubis (Cain) Odpowiedz z cytatem

Spotkaliśmy się dziś na ccg i cięliśmy ponad 3 godziny. 12 czy 13 tur i rozstrzygnięcie nie padło. Musieliśmy się rozejść.
Z początku każdy powoli się rozkręcał, ale najszybciej banhus. Grał na Plamiste kruki w powietrzu, a na ziemi żandarmski komplet+ Legioniści. Wystawił stadko ludków, machnął Zacznijmy (miałem kiepską rękę, więc niewiele to zmieniło) i potraktował mnie Utratą. W ten sposób w 2 turze zdobył 9 PZ na mojej ziemi ornej. Anubis miał świetny start: Stajnie, Kopalnia, Ziemia, wojownik i cośtam jeszcze. Zacznijmy mu rękę trochę zapchało, ale doszły też mu Konsekwencje, i banhusowi 2 Dobrobyty załatwił. Mnie ściągnął z Melancholii, ale nic mi tym nie zrobił, bo z umiejętności Marcusa nie korzystałem. Parę tur potem się wyrzekłem. Zrobiłem sobie Sztuczkę z Montażem, zaraz potem dostałem Ograbienie. Banhusowi też się potem dostało, a miał koło 200 zyli wtedy. Banhusowi kopalnie wyszły jak szalone, wszystkie 5. Anubis stał z tą pełną ręką, a ja powstrzymywałem Templarsów na wszelkie sposoby. Udało mi się też urwać Ziemię orną banhusowi. W końcu miotnąłem Plagą. Myślałem, że trochę se ponajeżdżam dwoma Gommorami, ale też zaraz Plagą dostałem. I dalej się wszyscy powstrzymywaliśmy. W ostatniej rozegranej turze ja i banhus się wyprztykaliśmy, a Anubis uzbierał na mnie 32 PZ w 1 turę.
Teraz ruszam się ja, potem banhus i Anubis.
Anubis ma 6 kart na ręku, 4 Ciężkich w ataku. Banhus 3 Żandarmów i 5 Kruków w ataku, 3 Bestali i 2 Legionistów na bramce i 2 kart, ale jakieś nietęgie.
Ja mam świeżą rękę, a na planszy Razydę zamienionego w Kruka, Nassala zamienionego w Pretora, prawdziwego Pretora i chyba jeszce 2 Nassali.
Może się uda kiedyś dokończyć.
A, najsmieszniejsze:
atakuję banhusa, on się broni Berkiem. Dalej modyfikuję, a on ma drugiego Berka. I dylemat o interpretację. Każdy mówił co innego Very Happy , ja, że 6*2+6*2, banhus, że 3*6, a Anubis, że drugiego nie można rzucić.
Rozstrzygnąłem dylemat Przemyślem, ale warto by to jednak ustalić. Ludzie głosujcie w ankiecie Berserk w Zasadach!

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh fajnie zacząłeś opisywać ten pojedynek..

w ostatniej turze troche sie zamuliłem i nawet nie zauważyłem kiedy i jak Anubis wypunktował aż tyle.. jest juz krok od zwycięstwa

mam nadzieje że niebawem dokończymy te starcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum