Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Anubis vs Diaphragma (Krzychu)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 8:36 pm    Temat postu: Anubis vs Diaphragma (Krzychu) Odpowiedz z cytatem

Właśnie przed chwilą wyszedłem z ccg. Rozegrałem z Anubisem dwie gry. Trzecia jest zapisana i ciąg dalszy napewno nastąpi.

Opis gier:
I gra: Josef Gabriel (Anubis) vs Kommendat Leitheusser (ja) 0:50
Gra od początku nie ułożyła się po myśli Anubisa, a mi wręcz przeciwnie. Zaliczka w pierwszej lub drugiej turze dla Anubisa, połączone z zapchaną łapką i żadnego miejsca (przede wszystkim Stajni) zrobiły swoje. Ja spokojnie wystawiłem kilku lotników, póżniej Blitztanka i potyczka się szybko skońszyła. Miałem Wojnę Błyskawiczną co przyspieszyło sprawę, nie udało się Anubisowi zagrać Plagi bo poszukałem sobie wcześniej Przemyśl.

II gra: Cain Mournor (Anubis) vs Kommendant Leitheusser (ja) 0:50
Scenariusz podobny tylko inny Przywódcy triady. Również brak Stajni zatrzymało triadę, ale także moja Zaliczka zrobiła swoje. Anubis zagrał dwa razy Dobrobyt ale miałem Wyrzeczenie i Konsekwencje. Również dwa razy w grze pojawiła się Plaga (Znad Krawędzi). Zakończyliśmy przy stanie 0-34 bo Anubis miał Zaliczkę i nie miał złota. Wynik wpisałem 0-50 bo to po prostu był pas ze strony kolegi ( nie dziwię mu się wcale). Gra trwała trochę dłużej ale obie w sumie zajęły około 1 godziny.

Podsumowując: Ja zagrałem poprawnie a Anubis miał strasznie pechowe brania i to rozstrzygnęło obie potyczki.

Trzecia gra jest zapisana i tam już nie poszło mi tak dobrze. W pierwszej turze melancholia i musiałem się męczyć. Zrobię edit jak dokończymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z obietnicą opisuje dokończoną trzecią grę.

Talie podobne: Anubis (Triada na Cainie) vs Kommendant
Tak jak pisałem w poprzednim poście na początku dostałem Melancholię ale na szczęście szybko jej się pozbyłem Smile Udało mi się wystawić dwa tanki i mimo, że straciłem wcześniej Corariusa (Zdrajca) dawałem radę Triadzie, która w tej potyczce nie miała problemu ze Stajniami. Dobrym momentem w grze (dla mnie) był atak grupy jezdnych (Ciężki, Kawalerzysta i Zwiadowca) na mojego Blitztanka. Wcześniej rzuciłem Pacyfistę tak więc Anubis chciał pozbyć się chociaż mojego wojownika. Niestety nadział się na Szarżę i musiał pochować swoich wojaków. Po tym ataku zdobyłem pierwsze PZ (Stajnia i Ziemia Orna). Następnie dostałem ponownie Melancholię i tym razem musiałem kilka tur z nią przetrwać. Na szczęście miałem cały czas 2 Blitztanki oraz Skład, który pozwolił mi się nie zapychać wojownikami. Najechałem później Kopalnie i było 32:0. Anubis miał 2 Dobrobyty ale jakoś jego byt nie był wcale taki dobry Wink Doszło mi wreszcie Poszukiwanie, które Przemyślał mi przeciwnik, ale miałem Ja to wezmę. Poszukałem Konsekwencji, anihilowałem Melancholię i wystawiłem Corariusa oraz dwóch Falistych ze Składu. Miałem jeszcze dwa tanki a Anubis, miał na bramce Ciężkiego, Kawalerzystę, dwóch Zwiadowców i Corariusa-zdrajcę. Wystawiłem wszystko na Oddział (miałem Straszliwą i Skupienie ) i zrobiłem Bilans. Miałem 12 zł i to był dobry moment na zagranie Utraty Potencjału. Pozbawiłem Anubisa Zdrajcy i dwóch Planów Zniszczenia, a zostawiłem mu Ukryte i Znad Krawędzi. Mając pełne pole do popisu wykorzystałem swoją szansę. Zabiłem dwóch Zwiadowców i Corariusa. Mogłem tylko nalatywać, więc dwoma Falistymi naleciałem Stajnie, zagrałem Infiltrację i naleciałem Caina Corariusem z Szarżą Smile
Wynik: Anubis - Krzychu 0-50

Ps. Jak mi się uda to wkleję Screena Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum