Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

25.03.2014 - pierwsze pojedynki po dłuuuugiej przerwie:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skoq
Szeregowy


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 50

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 10:49 am    Temat postu: 25.03.2014 - pierwsze pojedynki po dłuuuugiej przerwie:) Odpowiedz z cytatem

Spotkaliśmy się na granie z KenObim w dniu wczorajszym - w ciągu 3 godzin zagraliśmy zaledwie dwie solówki (!) - może dlatego, że mieliśmy talie for fun - moja Horda (Hussein) - 116kart vs jego Triada (Gabriel) 90kilka.
Pierwszą grę pomimo mojego długiego prowadzenia (47:10) wygrał KenObi - odczułem efekt za grubej talii, on w końcu wysypał koniki i rozniósł w pył moja osadę Sad
Druga gra należała do mnie - KenObiemu nie udawało się wystawić zbyt dużo koni, bronił się dzielnie ograbiając ślepego z kasy, ale nic nie trwa wiecznie - przeszkadzajki się zanihilowały, moi Trenerzy Mastodontów mieszali niesamowicie przesuwając wciąż Kawalerzystów (+Zmiany Rozkazów) - aż doszło do akcji, w której najpierw zabiłem ze Skromnym Zwycięstwem Ciężkiego Kawalerzystę, a potem, po przesunięciu 4 koni z bramki (he, he), wjechałem Łzą i Prorokiem w miejscówki co zakończyło grę.

Kolejne gry w planach... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum