Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gabriel (Stawik) vs. Samir (Maciek) vs. Gabriel (ironhead)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 9:25 am    Temat postu: Gabriel (Stawik) vs. Samir (Maciek) vs. Gabriel (ironhead) Odpowiedz z cytatem

Ach, trójeczka w realu. Rozkosz :sunny:
Graliśmy na zasady prawie turniejowe - tylko ograniczenie na Zdrajców nie obowiązywało. Gierka miała charakter nieco szkoleniowy, bo Maciek grał 4 raz w życiu, a ironhead miał blisko dziewięcioletnią przerwę, po której też zagrał dopiero kilka gier. Zaczęło się nieciekawie i powoli. Gabriele bez złota, ja wystawiłem Stajnię w 3 turze, ironhead w czwartej. Samir wystawił Warsztat w turze 2, ale Maciek coś się ze złotem zamieszał, że po 3 turach płacił tylko 4 zyle, a miał w zasobach tylko 2. Z braku złota, też powoli mu szło.
Miałem szczęście, że chłopaki się tak powoli rozkręcali, bo na początku szły mi same miejsca, po 5-6 turach miałem ich z 12.
Potem się rozkręciłem, 2 Składy i Gabriel zapewniały mi mnóstwo kart. Ale bez przerwy musiałem je rzucać, przeciwnicy naciskali. Co turę do ostatniej karty się wyrzucałem.
Ironhead pierwszy zdobył PZ, rozwalił mi Skład, turę później Skromnym dorwał mojego Zwiadowcę.
Zaczęły mi dochodzić Braki żywności, które trzymały go prawie przez całą resztę gry. Najechałem Centrum dowodzenia Maćka i wyrównałem wynik.
Maciek urwał mi Bazar.
W końcu przeszła mi talia i zacząłem osiągać przewagę. Cisnąłem ich mocno, w pewnym momencie 2 Zdrajców na mnie padło w jednym najeździe. I w ten sposób zdobyłem tylko 9 PZ. A w Składzie Wojnę błyskawiczną trzymałem...
Gdzieś 4 tury po przejściu talii w końcu ich wykończyłem. Wydatnie pomogła mi w tym Utrata potencjału rzucona na ironheada, on mając Gabriela też sporo kart w łapce ściskał.
Gra trwała ponad 2 i pół godziny. Jak wspomniałem, prawie bez przerwy do ostatniej karty się musiałem wyrzucać. Ostro.

Wynik 50:14:6

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....


Ostatnio zmieniony przez Stawik dnia Nie Lis 05, 2006 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no... nie ma to jak gra w realu Smile Dawno nie gralem z wiecej niz jednym przeciwnikiem...
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Stawik, rozgniotłeś przeciwników Wink Wypas, że udało się Wam w realu. Chyba wrzucę do talii Utratę Potencjału..

Przyznam, że można zrobić niezłą talię opartą na Samirze i najlepszych pojazdach ze wszystkich plemion- szkoda, że tych lepszejszych nie mam Confused

Jeremiasz- Ty wiesz, ze ja choruje i zamiast się kitrać na forum, byśmy wyskoczyli na ccg dla odmiany Twisted Evil
A co do gry w więcej osób, to następnym razem jak będe w 3mieście zagramy z Blezem.
Mogę też zapytać Wica czy by przyjechał w weekend, ale on jest zaganiany, a paliwo tez nie jest tanie Mad

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra była full wypas. Dużo się działo i było zawzięta walka. Należy dodać, że Maciek dobrze zorganizował sobie obronę: Prorok + Transportowiec. Stawik i ja nic nie mogliśmy zdziałać. Dlatego tłukliśmy się między sobą. W końcu Stawik podczepił skrzydła pod bydło i zakończył grę najeżdżając chyba ze 3 miejsca Maćkowi.
Ech, te braki żywności i utrata potencjału. Szkoda, że przemyślów na rączce nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum