Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Anubis vs Jeremiasz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 10:31 pm    Temat postu: Anubis vs Jeremiasz Odpowiedz z cytatem

Dla tych ktorzy jeszcze nie zauwzyli - dziala mi CCG!
O dziwo bo do niedawna mialem poblokowane porty i ni h...a nie moglem tego uruchomi a tu ostatnio prosze.. taka niespodzianka Smile
Ale wracam do tematu.

Gralem dzis z Anubisem na ccg wlasnie...
pierwsza gre Anubis zagral legionem - nie musze chyba mowic ze ja templariuszami.

Gra byla zacieta chociaz przez pierwszych kilka tur obu nam nie podchodzily karty... ja wyciagalem tylko wojow a Anubis tylko miejsca. Udalo mi sie jednak urwac szybko pierwsze punkty za przywodce, wczesniej jednak pozbawilem przeciwnika zlota co na jakis czas skutecznie go powstrzymalo.
Aha. gralismy do 40 pkt.

Po kilku kolejnych turach on juz byl mocno rozbudowany a ja nie mialem ani notre ani szpitala... i w sumie nic nie mialem.. :/
I bylo by juz po mnie gdyby nie wyszla mi plaga. Wiec ezeghule i pretorianie poszli do piachu.

Ale i to na dlugo nie powstrzymalo legionu. Znow zacieta walka... wymiana ognia i uzbieralem 34 pkt! zabraklo 6! A wtedy Anubis przepusci kontratak i niestety wygral.

Nadmienie ze Anubis gral dowolnymi kartami z ccg a ja uzywalem tylko te ktore mam w realu.

Druga gra to oczywiscie moi templariusze kontra luteranie Anubisa.
I wsrod luteran byly karty z genesis.

Tu tez chyba od poczatku byla zacieta walka... karty podeszly juz nieco lepiej. Ale obaj mielismy sporo czasow pokoju i przez dlugi czas nie dawalismy rady nic zrobic i przez takie przeszkadzanie gra trwala dosc dlugo.
Ale udalo mi sie wkoncu ponajezdzac, glwonie przy uzyciu centurionow i zlonierzy hordy bo zandarmow i bestali szybko stracilem.
Wygralem 50:0

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 10:39 pm    Temat postu: Re: Anubis vs Jeremiasz Odpowiedz z cytatem

Jeremiasz napisał:
Dla tych ktorzy jeszcze nie zauwzyli - dziala mi CCG!

O, to muszę Cię dorwać Twisted Evil Twisted Evil

Jeremiasz napisał:
Nadmienie ze Anubis gral dowolnymi kartami z ccg a ja uzywalem tylko te ktore mam w realu.

[znaczące chrząknięcie] Różnica tak niewielka, że wręcz niezauważalna. Nie bądź przesadnie skromny Very Happy

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ciągle ten Klasyk Jeremiasz Wink Nieładnie- mam nadzieję, że przy najbliższej okazji obskoczysz z moim Anty Klasykiem Cool

Chciałem nadmienić, że wczoraj Jeremi (imereJ ? -myślisz, ze Cię na ccg pod tą ksywą nikt nie pozna? Laughing ), nauczył mnie jak funkcjonuje ten program.
Więc, nieznacznie poprawię moją talię do Legionu i mogę powalczyć z kimkolwiek Twisted Evil

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Dungal nie mysle tak. Niestety nie moge uzywac ksywy Jeremiasz na ccg do dawno dawno temu tak sie tam zalogowalem gdy jeszcze nie umialem tego obslugiwac i na krotko przed tym jak przestalo mi dzialac.
Potem zapomnialem juz haslo i nie staralem sie go sobie przypomniec bo i tak nie dzialalo mi ccg :/ A teraz dziala znowu wiec musialem cos wymyslic i to uznalem ze bedzie dobre Smile

A do samych gier wczorajszych dodam apropo klasyka ze w obu tych rozgrywkach nie musialem uzywac mozliwosci wykladania wojownikow w czasie kroku atak czy najazd. Staram sie zawsze radzic sobie bez tego. W pierwszej grze przeciw legionowi nie mialem ku temu wogole okazji bo tak skutecznie gral Anubis. W drugiej zas rozgrywce przeciw triadzie nie mialem takiej potrzeby.

Mysle tez o tym zeby zaprzestac uzywania mozliwosci wykladania wojow w krokach atak/najazd - wrocic do wczesniejszej interpretacji. Nie dlatego ze mysle ze tak nie mozna ale dlatego zeby nikt nie mowil ze ide na latwizne. Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeremiasz napisał:

Mysle tez o tym zeby zaprzestac uzywania mozliwosci wykladania wojow w krokach atak/najazd - wrocic do wczesniejszej interpretacji. Nie dlatego ze mysle ze tak nie mozna ale dlatego zeby nikt nie mowil ze ide na latwizne. Smile


bardzo by się ucieszył gdyby wszyscy zaprzestali tak grać ( z tym pójściem na łatwizne to trafiłeś w samo sedno bo ja właśnie tak uważam Cool )

zagrałem tego samego dnia z Anubisem i powiem że nie miałem jeszcze tak fajengo pojedynku na ccg .Grałem legionem, przez cały czas pojedynek był bardzo wyrównany .W ostatniej turze postanowiłem postawić wszystko na jedną karte i zagrałęm Blitz ( Anubis miał tylko jedną karte na ręku , jak się potem okazało była to Focus inward ) ,mając wcześniej 26 udało mi się zdobyć równe 24 (14+10) , gdyby nie wystawił miejsca za 14 punktów to bym prawdopodobnie przegrał Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum