Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pierwsze starcie nad Bałtykiem w tym roku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 12:15 pm    Temat postu: pierwsze starcie nad Bałtykiem w tym roku Odpowiedz z cytatem

29 stycznia udało nam się zagrać w składzie Dungal, Danek i Ja.

Nie pamiętam zbyt dokładnie przebiegu gier ale ile pamiętam to napiszę.

Pierwsza gra:
Dungal - luteranie na Elijahu.
Danek - rasputini na Kommendacie.
Jeremiasz - templarsi i Montagne.

Praktycznie od początku do końca walka trwała głównie między Dungalem i mną. Danek coś nie mógł się rozbudować a my sporo jego budynków podzieliliśmy między siebie. Danek przez długi czas nie mógł ugrać punktów.
Gdzieś tam później udało mu się zdobyć jedno miejsce a czas gry już praktycznie się skończył. Dungal i ja walczyliśmy o to kto z nas wygra na czas. Jednak czas skończył się w turze Danka więc mógł on ją dokończyć. I na nasze nieszczęście miał rewelacyjne dobranie.
Na stole miał blitztanka i ze 4 latających. Dołożył jeszcze 3 czołgi, a ponieważ my nie mieliśmy się czym bronić już, to bez problemu zdobył brakujące punkty i wygrał.

wynik: Dungal 28, Danek 50, Jeremiasz 36

W drugiej grze nastąpiła zmiana tali:
Dungal - horda na Alim IIgim
Danek - luterania na Cainie
Jeremiasz - horda na Abdulu

Ta gra była szybsza i bardziej zacięta.
Dungal miał niby takiego niepozornego wodza i talie na piechocie hordy ale cisnął nas mocno i szybko zdobywał punkty.
Danek tym razem też miał problemy ze zdobywaniem punktów.
Mi dość dobrze podchodziły karty i bestie ale punktów w cale łatwo ugrać nie było.
Dungal w pewnym momecie miał 40 pztów i kombinował co tu najechać, żeby wygrać. Niestety nie miał możliwość zdobyć w tej rundzie więcej niż 9 na mojej rzeźni.
Gdy potem przyszła moja kolej wysypałem się bydła i dokończyłem dzieła zniszczenia.

wynik: Dungal 49, Danek 18, Jeremiasz 50

Dzięki chłopaki za grę! oby więcej w tym roku.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum